BADANIA I ROZWÓJ

Image

Zespół badań i rozwoju

Dzięki ogromnemu doświadczeniu nasz oddany, wysoko wykwalifikowany zespół projektantów i inżynierów posiada bogatą wiedzę specjalistyczną w naszej dziedzinie. Innowacja jest podstawą wszystkiego, co robimy, a nasz program ciągłych inwestycji w badania i rozwój pozwala nam stale ulepszać produkty i pionierskie nowe technologie, tworząc najlepsze i najnowsze rozwiązania dla naszych klientów.
O sukcesie naszego zespołu świadczą opatentowane technologie, które zmieniły efektywność systemów usuwania oparów i pyłu przy jednoczesnym obniżeniu ogólnych kosztów utrzymania.

Współpraca z ekspertami

Od wstępnych pomysłów po opracowanie koncepcji i testy przed uruchomieniem - nasi inżynierowie zajmują się projektowaniem zupełnie nowych urządzeń lub usprawnianiem tych istniejących.
W każdej wolnej chwili nasz zespół badawczo-rozwojowy pracuje nad różnorodną gamą produktów, wykorzystując własne umiejętności, ale także współpracując z instytutami zdrowia i specjalistycznymi wydziałami uniwersytetów w celu zastosowania najnowszych badań akademickich. Dzięki temu wieloaspektowemu podejściu stale pojawiają się nowe koncepcje technologiczne, opracowywane są unikalne lub nowatorskie rozwiązania ekstrakcyjne, aby zaspokoić konkretne potrzeby klientów, a istniejące rozwiązania systemowe są wprowadzane do nowych zastosowań.
Image