O systemach filtrów i wyciągów spalin

BOFA International Ltd. to światowy lider w produkcji maszyn do filtrowania powietrza pochodzącego z urządzeń stosowanych w przemyśle elektronicznym, laserowym, farmaceutycznym, dentystycznym, kosmetycznym itp.

BOFA International Ltd. posiada w swojej ofercie wszechstronny i bogaty wybór systemów odciągu i filtrowania spalin, niezastąpionych szczególnie tam, gdzie zainstalowane są urządzenia, w których niemożliwe jest bezpośrednie odprowadzenie odciągu do atmosfery, a także gdzie wymagane jest dokładne oczyszczenie powietrza.

Fastcom Systemy Laserowe współpracuje z firmą BOFA International Ltd. od początku swojej działalności i jest jej przedstawicielem w Polsce.

 

Dlaczego właśnie BOFA?

  • szeroki wybór filtrów zapewnia efektywne oczyszczanie powietrza i umożliwia bezpieczną pracę
  • wieloetapowość filtrów zapewnia, że powietrze, które wydostaje się z urządzenia laserowego, spełnia wszystkie normy czystości określone przez europejskie normy
  • stosowanie filtrów BOFA czyni pracę z urządzeniami laserowymi przyjemniejszą dla użytkownika, gdyż specjalny wkład umożliwia zatrzymanie nieprzyjemnych zapachów, które powstają podczas obróbki materiałów.
  • używanie filtrów BOFA to oszczędność na ogrzewaniu. W sytuacji, w której nie ma zamontowanych specjalnych filtrów, odciągi spalin odbierają powietrze z pomieszczenia, co skutkuje natychmiastowym wychłodzeniem tego pomieszczenia, gdyż nagrzane powietrze jest wypompowywane na zewnątrz. W przypadku zastosowania filtrów powietrze jest na tyle oczyszczone, że nie ma konieczności odprowadzania go do atmosfery.