Odciągi do gabinetów kosmetycznych

Osoby przebywające w salonach kosmetycznych często nie zdają sobie sprawy z zagrożeń, które mogą wystąpić w tych miejscach. Klienci, odwiedzający gabinet być może tego nie wyczują, jednak pracownicy narażeni są na niebezpieczeństwo groźnych konsekwencji.
Chodzi w tym przypadku przede wszystkim o opary akrylowe i pyły unoszące się w powietrzu. Pierwsze z nich wykazują działanie drażniące na górne i dolne drogi oddechowe. Drugie zaś pochodzą z opiłowywania żelowych paznokci bądź uzupełniania tipsów. Osiadają one w płucach i zalegają latami.
Dlatego też niezwykle ważne w takich miejscach są profesjonalne odciągi do gabinetów kosmetycznych. Nasza firma oferuje tego rodzaju urządzenia, cechujące się niewielkimi rozmiarami, estetycznym wyglądem i, co najważniejsze, wysoką wydajnością.

  • Pure Beauty Salon Guard System Pure Beauty Salon Guard to jednostka, która nie wymaga instalacji stacjonarnej, jest opłacalna oraz pozwala styliście pracować bezpiecznie a przy tym swobodnie.   Mobilny syste
  • Pure Beauty System ekstrakcji spalin i oczyszczania powietrza Pure Beauty dopasowuje się do każdego salonu, bez konieczności kosztownej wymiany lub przeróbek już istniejących stanowisk kosmetycznych.