Pure Beauty

System ekstrakcji spalin i oczyszczania powietrza Pure Beauty dopasowuje się do każdego salonu, bez konieczności kosztownej wymiany lub przeróbek już istniejących stanowisk kosmetycznych.

 

Bofa zaprojektowała system Pure Beauty specjalnie z myślą o salonach kosmetycznych. Połączyliśmy lata doświadczenia w branży z eleganckim wyglądem jednostki, co zaowocowało uzyskaniem innowacyjnej, przyjaznej salonowym wnętrzom jednostki ekstrakcyjnej, której przeznaczeniem jest efektywnie usuwać i przechwytywać wszelkiego rodzaju szkodliwe i toksyczne opary powstające w środowisku kosmetycznym.

 

Liczne produkty używane w salonach kosmetycznych zawierają całą gamę substancji chemicznych, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla zdrowia osób pracujących w pomieszczeniu oraz klientów, mogą być także szkodliwe dla środowiska. Filtracja jest bardzo istotna, gdy korzystasz lub masz kontakt z jakąkolwiek szkodliwą substancją.

 

System filtrujący Bofa Pure Beauty z łatwością dopasuje się do każdego salonu, bez konieczności kosztownej wymiany lub przeróbek już istniejących stanowisk kosmetycznych.

 

Funkcje standardowe:

  • jednostka przenośna i łatwo dostosowująca się do otoczenia
  • łatwa w instalacji oraz użytkowaniu
  • usuwa toksyczne opary i pyły
  • nie wymaga zmiany wyposażenia salonu
  • wspomaga przestrzeganie wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy