O FIRMIE

Image

BOFA International Ltd

BOFA International Ltd. to światowy lider w produkcji maszyn do filtrowania powietrza. Ponad trzydzieści lat doświadczenia w branży gwarantuje firmie BOFA ogrom wiedzy i niezwykle dużo opatentowanych technologii, docenionych w ponad 120 krajach świata! Produkty do filtracji powietrza w przemyśle elektronicznym, laserowym, farmaceutycznym, dentystycznym, kosmetycznym itp spełniają wszelkie normy unijne, zapewniając bezpieczną i przyjemną pracę.

Firma Systemy Filtrujące jest największym dystrybutorem marki BOFA w Polsce i Europie! Naszą misją jest dobór odpowiednich urządzeń do potrzeb naszych klientów. Po sprzedaniu systemu filtrującego nie pozostawiamy nabywców samym sobie - zajmujemy się instalacją i serwisem urządzeń, służymy radą w kwestii wymiany filtrów oraz zwiększenia wydajności naszych maszyn. Pragniemy zapewniać jeszcze bardziej optymalne i ekonomiczne warunki, pozwalające na utrzymanie ciągłości produkcji.

Firma Systemy Filtrujące Arkadiusz Guzicki realizuje projekt "Uruchomienie produkcji i usług w technologii znakowania laserowego w celu przeciwdziałania negatywnym skutkom brexitu”, dofinansowany w ramach Programu Re_Open UK. Realizacja Projektu jest współfinansowana przez Unię Europejską ze środków pobrexitowej rezerwy dostosowawczej. Całkowita wartość Projektu oraz kwota dofinansowania wynoszą: 13 400,00 EUR. Projekt przeciwdziała negatywnym skutkom brexit ponieważ pozwoli na generowanie zysku, który docelowo zrównoważy zwiększone koszty spowodowane brexitem. Dzięki realizacji projektu poprzez zakup środka trwałego firma do oferty nową usługę znakowania na produktach metalowych i niemetalowych. Dodatkowo wprowadzi usługę produkcji tabliczek znamionowych dla różnych produktów.